zasponsoruję kobietę

Zasponsoruję kobietę

Potrzebujesz pieniędzy? Szukasz zadbanego faceta, z którym spędzisz miło czas? Trafiłaś idealnie – dojrzały pan szuka pani. Zasponsoruję kobietę, która nie ma oporów przed próbowaniem nowych rzeczy. Podczas naszego spotkania chcę się dobrze zabawić, dlatego wymagam, żebyś była zadbana i czysta. Lubię się patrzeć na kobiety, które są seksownie ubrane i wiedzą, co odsłonić, żeby nakręcić faceta. Najlepiej, gdybyś była młoda i doświadczona, ale w razie czego chętnie poduczę pilną uczennicę. Dodatkowym plusem będzie, jeśli nie masz nałogów.

Niekoniecznie zależy mi tylko na jednym numerku. Chętnie zorganizuję z tobą jakiś miły wieczór, przykładowo, wyjście na miasto, kolacja, poznanie się. W relacji z kobietami jestem bardzo otwarty, lubię słuchać, jak partnerka opowiada pikantne historie ze swojego życia. Wspólnie spędzona noc może być okazją do spełnienia wzajemnych fantazji, wypróbowania erotycznych gadżetów. Podnieca mnie, kiedy kobieta jest w pełni zaangażowana w spotkanie i ma głowę pełną pomysłów.

Często widzę w internecie ogłoszenia typu: „zasponsoruję kobietę„.

Ze swojej strony gwarantuję całkowite bezpieczeństwo. Regularnie się badam, nie cierpię na jakiekolwiek choroby. Jeśli coś ci się nie spodoba, to w każdej chwili możesz zrezygnować, wystarczy, że dasz znać. Chcę, żeby spotkanie było przyjemnością zarówno dla mnie, jak i dla ciebie. Każdy potrzebuje momentów, kiedy może się odprężyć w towarzystwie atrakcyjnej osoby. Niemniej jednak zasponsoruję kobietę zdecydowaną, z którą pójdę na całość.

zasponsoruję kobietę
zasponsoruję kobietę

Miejsce spotkania do ustalenia – dojeżdżam do hoteli, do ciebie, a jeśli będzie ciepło to możemy znaleźć jakąś ustronną, bezludną miejscówkę. Jeśli ze spotkania będziemy oboje zadowoleni – możliwy stały sponsoring, ale nic nie obiecuję. Podając cenę fajnie by było, jakbyś dodała kilka fotek swojego ciała z bielizną oraz bez, nie musi być z twarzą.